• Doručení zdarma pro objednávky nad 1500 Kč

FAQ

Vše, co je k dispozici na našem e-shopu, bylo vyrobeno v naší továrně v Bielsku – Białé. Příze, kterou používáme, pochází převážně z Itálie, nebo z Rumunska a náš kašmír pochází z Mongolska.

Všechna složení našich výrobků jsou uvedena na našich webových stránkách. Ke každému výrobku jsou také přiloženy podrobné informace o jeho složení a pokyny k péči.

Doporučujeme dodržovat pokyny pro praní uvedené na štítku každého výrobku.

Využíváme Zásilkovnu, kde můžete využít dva typy přepravy: odeslání z podacího místa nebo kurýrem.

Vždy se snažíme odesílat objednávky co nejrychleji od jejich přijetí. V běžné sezoně expedujeme objednávky hned následující den, doba doručení je 2-3 dny. V době největšího provozu ve vánoční sezoně se však toto období může protáhnout až na více než týden.

Po odeslání zásilky vám e-mailem zašleme kódy pro sledování zásilek zaslaných společností Zasilkovna.

Díky našemu partnerství s online platební bránou Tpay můžeme rychle a bezpečně poskytovat online platební možnosti pro online bankovnictví, blik a platební karty. Je možné platit i na dobírku.

Platba na dobírku je možná u každé objednávky a u každé formy přepravy.

Pokud během procesu platby došlo k chybě, kvůli které nebylo možné platbu dokončit a systém Tpay neumožňuje další pokus, určitě vás budeme kontaktovat sami. V takovém případě na vás výrobek počká 24 hodin (bez víkendů), dokud nebude problém vyřešen.

V takovém případě nás prosím kontaktujte, abychom mohli tuto chybu nahlásit provozovateli brány a vrátit vám zjištěný přeplatek.

K vrácení zboží lze využít Zásilkovnu a to do 14 dnů od převzetí objednávky. Vrácení zásilky je na náklady zákazníka a rovná se ceně poštovného, tj. cca 50 Kč. Tato hodnota bude odečtena od částky určené k vrácení.

Jakoukoliv objednávku nám můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů. O svém odstoupení od smlouvy nás musíte informovat telefonicky nebo e-mailem na adrese: shop@piumo.cz.

K vrácenému zboží můžete přiložit formulář pro odstoupení od smlouvy na konci obchodních podmínek. Formulář je nutné přiložit v případě, že byla zvolena forma platby "na dobírku".

V současné době neodesíláme žádný newsletter, ale uchováváme kontaktní údaje těch, kteří projevili zájem o vytvoření zákaznického účtu. Nevylučujeme rozšíření nabídky pro stálé zákazníky.

Tato webová stránka používá soubory cookie

.. aby zajistila co nejlepší uživatelský zážitek na našich webových stránkách. Zajišťujeme, aby vaše data byla v bezpečí. Za tímto účelem jsme připravili Pravidla a Zásady ochrany osobních údajů – přečtěte si je.

Pokračováním v používání obchodu přijímáte ustanovení výše uvedených dokumentů.